יפה שגב עיצובי מלכות בבד
יפה שגב

"בבדים התפורים במלאכת יד נעים לגעת...אך כשהם נוגעים בכם בחזרה זה הופך לחוויה מרגשת"
סיפורה האישי של יפה-אומנית בבדים וסרטים ההופכים את הפריטים לעיצובי מלכות

שמי יפה. ביתי טובל בנופי רמת הגולן ולצידי ילדיי ובן זוגי היקר – דרור.
הגעתי לתובנה שאשמח לחלוק עימכם בכדי שתקבלו ממנה השראה וכוח בעבור עצמכם וחלומותיכם:

כאשר עושים משהו מתוך מומחיות ונסיון שהצטבר במשך שנים אך גם מתוך אהבה עמוקה כזו המגיעה מ"הקישקס", זה תמיד יצליח לרגש, כי מה שנעשה מעומק הלב ייגע לעולם בלב של אחר. בדיוק מהמקום הזה הגעתי אני אליכם.

כך גם החלה אצלי האהבה הגדולה לתפירה.

אמי החדירה בנו את אהבת היצירה למלאכת היד המיוחדת הזו.

בילדותי הכל נתפר בעבודת יד מאומצת ופרטנית והסיפוק בלראות את "יצירת האומנות" המוגמרת ואת האושר והברק בעיניים של האנשים שבעבורם נתפרה, היא שהביאה אותי לעסוק בתחילה בתפירת בגדים וכיום ליצור בעבורכם את עבודות היד האומנותיות שלי.

מי מכם לא היה רוצה לקשט את ביתו בפריטים שלעולם לא יראה בבית אחר?

זה בדיוק מה שתוכלו למצוא כאן ב"-יפה עיצובי מלכות עם קסם" ...וזה לא כל הקסם.

בחירת הבדים בעבור יצירותיי מגיעה מתוך כך שחשוב לי שאדם שמקבל דבר כל כך אישי ומושקע יבין שאין עוד אדם בעולם שיקבל משהו זהה לזה, זה שלו בלבד.

הבלעדיות הזו היא שתגרום לאנשים שרואים אצלכם את עבודות היד הללו לשאול "מהיכן?" ואתם תאמרו להם מראש ש"כזה " כשלכם, יש רק אחד.

כשאני רואה אנשים מעבירים יד לאורך מפה, מפית, כיסוי לחלה, ראנרים ועבודות יד נוספות שתפרתי, אני מבינה שהמגע שלהם בבדים מגיע מכך שהבדים שלי נגעו בהם, כי בדי עבודות האומנות שלי יודעים לגעת עמוק.

המקום העמוק הזה בו נוגעים הבדים ויצירותיי, הוא גם זה שגורם לי יום יום "להחליף כובע" ולעבור ממשרתי הניהולית במפעל לעיסוקי האומנותי המזין את הנפש.

עבודת יד אומנותית העשויה מ 100% איכות ולא פחות אחוזי אהבה ומומחיות